• Космик Світлана Володимирівна, вчитель української мови, кл. керівник 9-А класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії, старший учитель ”

  • Воробйова-Гетьман Катерина Вікторівна, вчитель української мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст другої категорії ”

  • Ошека Вікторія Валеріївна, вчитель зарубіжної літератури, кл. керівник 8-Б класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст другої категорії ”

  • Гуркіна Христина Олександрівна, кл. керівник 5-Б класу, вчитель української мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст”

  • Бескровна Олена Павлівна, вчитель англійської мови, кл. керівник 9-Б класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії ”

  • Мірзаханова Олена Борисівна, вчитель англійської мови, кл. керівник 11-Б класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії ”

  • Денисенко Катерина Юріївна, вчитель англійської мови, кл. керівник 5-А класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст другої категорії ”

Вчителі української мови та літератури, зарубіжної літератури, англійської мови.

 

Вчителі математики, інформатики, фізики, хімії та біології

  • Клімочкіна Ірина Миколаївна, вчитель математики, кл. керівник 10-А класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії ”

  • Моткова Катерина Володимирівна, вчитель математики, кл. керівник 11-А класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст другої категорії ”

  • Іванова Катерина Юріївна, вчитель математики, кл. керівник 6-А класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст”

  • Плахонін Дмитро Вікторович, вчитель інформатики, кваліфікаційна категорія “спеціаліст другої категорії ”

  • Пластун Дмитро Анатолійович, вчитель інформатики та математики, кл. керівник 8-А класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст”

  • Бондар Ольга Олексіївна, вчитель хімії і біології, кл. керівник 7-Б класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії, старший учитель ”

  • Мартинова Ольга Володимирівна, вчитель біології, кваліфікаційна категорія “спеціаліст другої категорії ”

  • Пластун Олександра Сергіївна, вчитель біології

 
 

Вчителі історії, географії

  • Агабекян Крістіна Спридонівна, вчитель історії, кл. керівник 10-Б класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії ”

  • Углов Олексій Сергійович, вчитель географії, кл. керівник 7-А класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії ”

Вчителі трудового навчання, фізичної культури

  • Стаценко Олександр Іванович, вчитель труд.навч, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії, старший учитель ”

  • Важинська Ольга Геннадіївна, вчитель обсл.праці, кл. керівник 6-В класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст другої категорії ”

  • Суздаль Василь Іванович, вчитель фізкультури, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії, старший учитель ”

  • Каліберда Іван Юрійович, вчитель фізкультури, кваліфікаційна категорія “спеціаліст ”

 

Вчителі початкової школи

  • Рубан Наталія Святославівна, вчитель 1-А класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”

  • Купрієва Тетяна Степанівна, вчитель 1-Б класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”

  • Мірошниченко Наталія Валеріївна, вчитель 2-А класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії, старший учитель”

  • Олейнікова Олена Іванівна, вчитель 2-Б класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії, учитель-методист”

  • Анциферов Вадим Геннадійович, вчитель 3-А класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії, учитель-методист”

  • Сахнова Тетяна Вікторівна, вчитель 3-Б класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії, старший учитель”

  • Агамір’ян Наталія Миколаївна, вчитель 4-А класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії, старший учитель”

  • Коваленко Наталія Іванівна, вчитель 4-Б класу, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії, учитель-методист".

 

Соціально-психологічна служба

  • Луценко Олена Геннадіївна, практичний психолог, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії, практичний психолог-методист”

  • Жигалко Луїза Віталіївна, практичний психолог

  • Бойкова Тетяна Валеріївна, вчитель-логопед, кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії”

  • Можайська Любов Олександрівна, вчитель-логопед, кваліфікаційна категорія “спеціаліст"

  • Клименкова Єлізавета Юріївна, педагог соціальний, кваліфікаційна категорія “спеціаліст”

  • Павлюшина Сніжана Олексіївна, педагог-організатор

  • Виноградська Юлія Олексіївна, асистент вчителя

  • Здєльнік Тетяна Миколаївна, асистент вчителя

  • Мірошниченко Микита Ігорович, асистент вчителя

  • Семенова Надія Вікторівна, асистент вчителя

  • Усенко Сергій Андрійович, асистент вчителя

  • Саламон Анастасія Іванівна, асистент вчителя

  • Полякова Юлія Костянтинівна, асистент вчителя

  • Божко Дар'я Ігорівна, асситент вчителя

  • Берштейн В'ячеслав В'ячеславович, асистент вчителя

  • Мурашко Ірина Юріївна, асистент вчителя

  • Сопова Альона Євгенівна, асистент вчителя

  • Іванік Тетяна Віталіївна, асистент вчителя

  • Калмикова Єкатерина Володимирівна, асистент вчителя

  • Меліхова Ельвіра Євгенівна, асистент вчителя

 

Непедагогічні працівники

  • Зайцев Денис Ігорович, інженер-електронік

  • Заболотня Ірина Миколаївна, сестра медична

  • Лазуренко Оксана Олександрівна, лаборант