Новини та події Слов`янської Шістнадцятої

На цій сторінці Ви дізнаєтесь про цікаві новини та події, які відбуваються в нашому закладі. Більше цікавої та корисної інформації можна отримати на наших Facebook та Instagram сторінках. Переходьте, підписуйтесь, коментуйте - долучайтесь до спільноти Шістнадцятої рідної.

Фото школа 2017.jpg

З 28 березня 2022 року освітній процес в 1-11 класах  відбувається в дистанційній формі (відповідно до наказу відділу освіти Слов'янської ВЦА №513 від 25.03.2022 р.). Вся інформація про завдання знаходиться в особистих кабінетах учнів та батьків на порталі Нові знання (nz.ua)

Дистанційне навчання - це повноцінний освітній процес. 

Ми звертаємо увагу учнів та їхніх батьків (осіб, що їх замінюють) на те, що освітній процес відбувається в дистанційній формі, отже необхідно систематично, кожного дня виконувати завдання, які розміщені на платформі Нові знання, тримати зв'язок з вчителями та класним керівником, отримувати дистанційні консультації. (за можливістю)

УВАГА!

Корисна інформація для батьків і учнів щодо безпеки під час війни (натисніть, щоб подивитись)

Інформація

Донецький обласний навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти працює в дистанційному режимі, активно надаючи інформаційну, методичну та практичну підтримку щодо реагування під час війни та бомбардування

Корисні матеріали та інформація (натисніть на посилання, щоб переглянути)

Репортажі 2021 про школу