Новини та події Слов`янської Шістнадцятої

На цій сторінці Ви дізнаєтесь про цікаві новини та події, які відбуваються в нашому закладі. Більше цікавої та корисної інформації можна отримати на наших Facebook та Instagram сторінках. Переходьте, підписуйтесь, коментуйте - долучайтесь до спільноти Шістнадцятої рідної.

Фото школа 2017.jpg

28 липня - День Української Державності!

Створення України починається зі заснування міста Києва та діяльності князя Володимира Великого. У 988 році князь прийняв християнство як державну монорелігію і це дало поштовх для розвитку освіти, культури та нашої держави в цілому. Саме на вшанування Київського князя Володимира Великого у День Хрещення Київської Русі - України - 28 липня ми з вами тепер святкуємо День Української Державності! Це свято дозволяє нам вивчити, дізнатися або згадати про кожного з наших відомих пращурів, у палких серцях яких палало прагнення до волі та самостійності, що давало наснагу та сили боротися за незалежність України і залишатися українцем в тяжкі часи бездержавності; про історію та тисячолітні традиції українських військ та бійців починаючи з воїнів України-Русі  і закінчуючи сучасними Збройними Силами України; про історію українського конституціоналізму: про першу утверджену незалежність України, яка була проголошена 22 січня 1918 року; про державні символи України, які є одним з головних доказів нашої унікальної національної ідентичності та багато іншого. 

 Україна успадкувала від різних періодів історії, від Русі до УРСР, засадничі ознаки держави, щоб стати багатою, сильною та мудрою державою в сьогоденні. 

День Української Державності - це свято, яке є дуже важливим для нашої України, особливо у такі складні для нас часи. Воно нам потрібно для того, щоб ми самі та наші майбутні покоління знали, пам'ятали та вшановували понад тисячолітню історію українського державотворення, щоб кожен з нас зміг довести, що українці - це незалежна, унікальна, чудова нація, яка формувалася окремо та всупереч іншим державам!

IMG_1973.JPG

З 28 березня 2022 року освітній процес в 1-11 класах  відбувається в дистанційній формі (відповідно до наказу відділу освіти Слов'янської ВЦА №513 від 25.03.2022 р.). Вся інформація про завдання знаходиться в особистих кабінетах учнів та батьків на порталі Нові знання (nz.ua)

Дистанційне навчання - це повноцінний освітній процес. 

Ми звертаємо увагу учнів та їхніх батьків (осіб, що їх замінюють) на те, що освітній процес відбувається в дистанційній формі, отже необхідно систематично, кожного дня виконувати завдання, які розміщені на платформі Нові знання, тримати зв'язок з вчителями та класним керівником, отримувати дистанційні консультації. (за можливістю)

УВАГА!

Корисна інформація для батьків і учнів щодо безпеки під час війни (натисніть, щоб подивитись)

Інформація

Донецький обласний навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти працює в дистанційному режимі, активно надаючи інформаційну, методичну та практичну підтримку щодо реагування під час війни та бомбардування

Корисні матеріали та інформація (натисніть на посилання, щоб переглянути)

Репортажі 2021 про школу