top of page

Новини та події Слов`янської Шістнадцятої

На цій сторінці Ви дізнаєтесь про цікаві новини та події, які відбуваються в нашому закладі. Більше цікавої та корисної інформації можна отримати на наших Facebook та Instagram сторінках. Переходьте, підписуйтесь, коментуйте - долучайтесь до спільноти Шістнадцятої рідної.

Фото школа 2017.jpg

До  Дня захисників і захисниць України
та 80-річчя Української повстанської армії!

28 липня - День Української Державності!

Створення України починається зі заснування міста Києва та діяльності князя Володимира Великого. У 988 році князь прийняв християнство як державну монорелігію і це дало поштовх для розвитку освіти, культури та нашої держави в цілому. Саме на вшанування Київського князя Володимира Великого у День Хрещення Київської Русі - України - 28 липня ми з вами тепер святкуємо День Української Державності! Це свято дозволяє нам вивчити, дізнатися або згадати про кожного з наших відомих пращурів, у палких серцях яких палало прагнення до волі та самостійності, що давало наснагу та сили боротися за незалежність України і залишатися українцем в тяжкі часи бездержавності; про історію та тисячолітні традиції українських військ та бійців починаючи з воїнів України-Русі  і закінчуючи сучасними Збройними Силами України; про історію українського конституціоналізму: про першу утверджену незалежність України, яка була проголошена 22 січня 1918 року; про державні символи України, які є одним з головних доказів нашої унікальної національної ідентичності та багато іншого. 

 Україна успадкувала від різних періодів історії, від Русі до УРСР, засадничі ознаки держави, щоб стати багатою, сильною та мудрою державою в сьогоденні. 

День Української Державності - це свято, яке є дуже важливим для нашої України, особливо у такі складні для нас часи. Воно нам потрібно для того, щоб ми самі та наші майбутні покоління знали, пам'ятали та вшановували понад тисячолітню історію українського державотворення, щоб кожен з нас зміг довести, що українці - це незалежна, унікальна, чудова нація, яка формувалася окремо та всупереч іншим державам!

IMG_1973.JPG

УВАГА!

Корисна інформація для батьків і учнів щодо безпеки під час війни (натисніть, щоб подивитись)

Інформація

Донецький обласний навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти працює в дистанційному режимі, активно надаючи інформаційну, методичну та практичну підтримку щодо реагування під час війни та бомбардування

Корисні матеріали та інформація (натисніть на посилання, щоб переглянути)

Репортажі 2021 про школу

bottom of page